Φιλική νίκη του Πανλευκάδιου στο Γαρδίκι με 2-0 (Highlights)

Καλεσμένος στην φιέστα της πρωταθλήτριας Θεσπρωτίας, Δόξας Γαρδικίου ήταν ο Πανλευκάδιος, που παρόλο αυτά “χάλασε” την γιορτή των γηπεδούχων, αφού την υποχρέωσε σε ήττα με 2-0.

Μόλις στο 5ο λεπτό της αναμέτρησης ο Πανλευκάδιος πήρε προβάδισμα με τον Κούση με κεφαλία, ενώ ο ίδιο παίχτης έκανε το 0-2 στο 30ο λεπτό με ωραίο πλασέ στην κίνηση. Ένα σκορ που δεν άλλαξε μέχρι το τέλος του αγώνα.

Με την Δόξα να έχει μερικές φάσεις να σημειώσει κάποιο τέρμα, όπως και ο Πανλευκάδιος για να διευρύνει το προβάδισμα, αλλά τελικά το 0-2 παρέμεινε μέχρι την λήξη της αναμέτρησης.

πηγή: thesprotiaball.gr