ΕΠΣ Π-Λ: Το πρόγραμμα της β΄ κατηγορίας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 15/09/2016 και ώρα 18:30 στα Γραφεία της Ένωσης η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Β’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας( Α Όμιλος) Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας.

Από την κλήρωση που συμμετείχαν αναδείχτηκαν τα εξής ζευγάρια του Α Ομίλου.

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ– ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  • ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ –
  • ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
  • ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
  • ΡΕΠΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  • ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
  • ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΡΕΠΟ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
  • ΡΕΠΟ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΡΕΠΟ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
  • ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  • ΡΕΠΟ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  • ΡΕΠΟ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  • ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
  • ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
  • ΡΕΠΟ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

 

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. – ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
  • ΡΕΠΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

 

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  • ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
  • ΡΕΠΟ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

 

Related News

Comments are closed