Α1 Γυναικών: Το πρόγραμμα της Νίκης Λευκάδας για τη σεζόν 2016-2017

Έγινε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών, με τη Νίκη Λευκάδας, να μαθαίνει το πρόγραμμα για την σεζόν 2016-2017 και αναμένεται “καυτός” Φεβρουάριος, αφού υποδέχεται Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό. Η ομάδα του Νίκου Δουβίτσα, ξεκινάει εντός με Κρόνο Αγ.Δημητρίου(16/10) και τελειώνει εντός με Άρη Θεσ(12/4) την κανονική περίοδο.
gazi sotiria karta ellinika gazi sotiria karta agglika

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 για τη σεζόν 2016-2017

1η Αγωνιστική – 16/10/16

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

2η Αγωνιστική – 23/10/16

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3η Αγωνιστική – 30/10/16

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

4η Αγωνιστική – 06/11/16

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

5η Αγωνιστική – 13/11/16

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

6η Αγωνιστική – 27/11/16

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

7η Αγωνιστική – 04/12/16

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8η Αγωνιστική – 11/12/16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

9η Αγωνιστική – 08/01/17

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

10η Αγωνιστική – 15/01/17

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

11η Αγωνιστική – 22/01/17

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

12η Αγωνιστική – 29/01/17

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

13η Αγωνιστική – 05/02/17

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

14η Αγωνιστική – 12/02/17

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική – 19/02/17

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

16η Αγωνιστική – 26/02/17

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ

17η Αγωνιστική – 05/03/17

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

18η Αγωνιστική – 12/03/17

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

19η Αγωνιστική – 19/03/17

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

20η Αγωνιστική – 02/04/17

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

21η Αγωνιστική – 09/04/17

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

22η Αγωνιστική – 12/04/17

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

Related News

Comments are closed