Δείτε το πρόγραμμα του α΄ γύρου στον πρώτο και δεύτερο όμιλο της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.
Αναλυτικά:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ | |||||
Αγωνιστικής περιόδου 2020-2021 | |||||
Α’ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
Α’ ΓΥΡΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/18/2020 | 16:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/18/2020 | 16:00 | ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/18/2020 | 16:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/18/2020 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ: | ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | ||||
2η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/25/2020 | 16:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/25/2020 | 16:00 | ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/25/2020 | 16:00 | ΣΥΒΡΟΥ |
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/25/2020 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ: | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ||||
3η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/1/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/1/2020 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/1/2020 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/1/2020 | 15:00 | ΣΥΒΡΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ||||
4η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/8/2020 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/8/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/8/2020 | 11:00 | ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/8/2020 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ: | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ||||
5η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/15/2020 | 11:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/15/2020 | 15:00 | ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ |
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/15/2020 | 15:00 | ΣΥΒΡΟΥ |
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/15/2020 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ: | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ||||
6η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/22/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/22/2020 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/22/2020 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/22/2020 | 15:00 | ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ |
ΡΕΠΟ: | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ||||
7η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/29/2020 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/29/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ |
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/29/2020 | 15:00 | ΣΥΒΡΟΥ |
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/29/2020 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ: | Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ||||
8η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/6/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ |
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/6/2020 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/6/2020 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/6/2020 | 15:00 | ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ |
ΡΕΠΟ: | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ||||
9η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ | ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/13/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/13/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ |
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ | ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/13/2020 | 11:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/13/2020 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
ΡΕΠΟ: | Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 | ||||
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου | |||||
Πρόεδρος: Σ .Κόκκαλης | |||||
Μέλη: Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ | |||||
Αγωνιστικής περιόδου 2020-2021 | |||||
Β’ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
Α’ ΓΥΡΟΣ | |||||
1η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/18/2020 | 16:00 | Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/18/2020 | 11:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.” |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/18/2020 | 16:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.” |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 10/17/2020 | 16:00 | ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||||
2η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/25/2020 | 16:00 | ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/25/2020 | 11:00 | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 10/24/2020 | 16:00 | ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10/25/2020 | 16:00 | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ||||
3η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/1/2020 | 15:00 | Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/1/2020 | 15:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.” |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/1/2020 | 11:00 | ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/1/2020 | 15:00 | ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ |
ΡΕΠΟ: | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ||||
4η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/8/2020 | 15:00 | ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11/7/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/8/2020 | 15:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.” |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/8/2020 | 11:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.” |
ΡΕΠΟ: | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ||||
5η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/15/2020 | 15:00 | Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11/14/2020 | 15:00 | ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/15/2020 | 15:00 | ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/15/2020 | 11:00 | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ |
ΡΕΠΟ: | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ||||
6η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/22/2020 | 15:00 | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/22/2020 | 15:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.” |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/22/2020 | 11:00 | ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11/21/2020 | 15:00 | ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ||||
7η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/29/2020 | 11:00 | ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/29/2020 | 15:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.” |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 11/29/2020 | 15:00 | ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11/28/2020 | 15:00 | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ |
ΡΕΠΟ: | Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ||||
8η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/6/2020 | 15:00 | Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/6/2020 | 11:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.” |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/6/2020 | 15:00 | ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 12/5/2020 | 15:00 | ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΡΕΠΟ: | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ||||
9η Αγωνιστική | |||||
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/13/2020 | 11:00 | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 12/12/2020 | 15:00 | ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.” |
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/13/2020 | 15:00 | ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ |
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ | Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12/13/2020 | 15:00 | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ |
ΡΕΠΟ: | Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 | ||||
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου | |||||
Πρόεδρος: Σ .Κόκκαλης | |||||
Μέλη: Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος |