Β΄ ΕΠΣ Π-Λ| Το πρόγραμμα του α΄ γύρου σε Α’ και Β΄ όμιλο

Δείτε το πρόγραμμα του α΄ γύρου στον πρώτο και δεύτερο όμιλο της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Αναλυτικά:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2020-2021
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΣΥΒΡΟΥ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 ΣΥΒΡΟΥ
ΡΕΠΟ:  ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΣΥΒΡΟΥ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΣΥΒΡΟΥ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος:        Σ .Κόκκαλης
Μέλη:   Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος

Related News

Comments are closed