Α’ ΕΠΣ Π-Λ| Το πρόγραμμα του α’ γύρου 2020-21

4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΡΕΠΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/20/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος:        Σ .Κόκκαλης
Μέλη:   Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος

Related News

Comments are closed