Β΄ ΕΠΣ Π-Λ: Το πρόγραμμα του 3ου γύρου

Η σέντρα του 3ου Γύρου του πρωταθλήματος της Β ΕΠΣ Π-Λ θα γίνει την Κυριακή 23/2. Η βαθμολογία θα παραμείνει όπως έχει και με αυτήν θα ξεκινήσει ο 3ος Γύρος, ενώ οι αγώνες θα είναι νοκ άουτ.




Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 3ου Γύρου:

Α Όμιλος

1η Αγων.

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

2η Αγων.

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ- ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

3η  Αγων.

Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

4Η Αγων.

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ

5η Αγων.

Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

6η Αγων.

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

7η Αγωνιστική

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΑΣΠ. ΛΕΥΚ ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγων.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Δεν αγωνίζεται: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

2η Αγων.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑΣ

Δεν αγωνίζεται: ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

3η Αγων.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Δεν αγωνίζεται: Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

4η Αγων.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δεν αγωνίζεται: ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

5η Αγων.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Δεν αγωνίζεται: ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

6η Αγων.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δεν αγωνίζεται: Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

7η Αγων.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΣ

Π,Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Δεν αγωνίζεται: Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

8η Αγων.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

Δεν αγωνίζεται: ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

9η Αγων.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

Δεν αγωνίζεται: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Πηγή: Gosports.gr

Related News

Comments are closed