Α΄ ΕΠΣ Π-Λ: Το πρόγραμμα του α` γύρου της σεζόν 2019/20

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020




Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/9/2019

16:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/9/2019

16:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

21/9/2019

16:30

ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/9/2019

16:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2019

16:30

ΩΡΩΠΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2019

16:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2019

16:30

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”

ΡΕΠΟ:

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/9/2019

16:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ

29/9/2019

16:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

29/9/2019

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/9/2019

16:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/9/2019

16:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

28/9/2019

16:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

29/9/2019

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”

ΡΕΠΟ:

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

6/10/2019

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

6/10/2019

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

6/10/2019

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΩΡΩΠΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΡΕΠΟ:

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”

ΡΕΠΟ:

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30

Related News

Comments are closed