Α ΕΠΣ Π-Λ: Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της σεζόν 2019- 2020 – Δείτε το πρόγραμμα

Στα γραφεία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης η κλήρωση της Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας και της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών της Ε.Π.Σ.

Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Θωμάς Κάρτσακλας ευχήθηκε σε όλες τις ομάδες καλή αγωνιστική χρονιά με υγεία, υπογραμμίζοντας πως φέτος έγιναν αρκετές αλλαγές και στην Α’ και στη Β΄ κατηγορία, οι οποίες περιγράφονται αναλυτικά στις προκηρύξεις των πρωταθλημάτων που έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της Ένωσης.

IMG 4532

“Θέλω σε όλη τη χρονιά να έχουμε μια άψογη συνεργασία, διότι εσείς σηκώνετε το αγωνιστικό βάρος αλλά κι εμείς από την πλευρά μας το οργανωτικό και προσπαθούμε για το καλύτερο. Ζητάμε τη συνεργασία σας για να μπορέσουμε να ενσωματώσουμε όσο το δυνατόν περισσότερες από τις προτάσεις σας” είπε χαρακτηριστικά ο Πρόεδρος της ΕΠΣ και στη συνέχεια ο Γραμματέας της Ένωσης κ. Τζίμας προχώρησε τη διαδικασία των κληρώσεων για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας και για την α’ φάση του κυπέλλου.

IMG 4535

Μετά από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε η 1η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας έχει ως εξής:

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

IMG 4543

2η αγωνιστική

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

 

3η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ- ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

 

4η αγωνιστική 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

 

5η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

6η αγωνιστική 

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

 

7η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

8η αγωνιστική 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

 

9η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

 

10η αγωνιστική 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

 

11η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

12η αγωνιστική 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΑΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

 

13η αγωνιστική 

Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

 

14η αγωνιστική 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

 

15η αγωνιστική 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

πηγή κειμένου-φώτο: atprevezas.gr – κείμενο προγράμματος: gosports.gr

 

Related News

Comments are closed