Α΄ ΕΠΣ Π-Λ: Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής

Τη νίκη της ημέρας πέτυχε ο Θρίαμβος Λούρου αφού επικράτησε με 6-0 της Παλαίρου για την 20η αγωνιστική. Το ματς του Οδυσσέα Νυδριού διεκόπη στο 13΄ λεπτό. Ανατροπή για τον Απόλλων Πάργας, αφού νίκησε με 2-1 ενώ στο ημίχρονο η Αγιά ήταν αυτή που προηγούνταν στο σκορ.

Ήττα έκπληξη για τον Πανλευκάδιο στην Πλαγιά με σκορ 1-0. Με το ίδιο σκορ και ο πρωτοπόρος ΠΑΣ Πρέβεζα, έκανε επαγγελματική νίκη επί του Εθνικού Φιλιππιάδας. Σημαντικό “διπλό” του Ωρωπού στο Θεσπρωτικό. Ενώ, ο ΑΟ Καρυάς “αυτοκτόνησε”, αφού κέρδιζε 2-0 στο 70 και ήρθε ισόπαλος 2-2 μετην ΑΕΝ Σαμψούντας.