Α΄ ΕΠΣ Π-Λ| Πανλευκάδιος – ΑΟ Παλαίρου 4-1

Υπόθεση εργασίας μισής ώρας ήταν ο αγώνας του Πανλευκάδιου εναντίον της Παλαίρου, καθώς οι γηπεδούχοι ήταν ήδη 4-0 στο 28΄ λεπτό της συνάντησης.

Στο 15΄ ο Κολοβός έκανε το 1-0, και δυο λεπτά αργότερα ο Κούτσικος διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του Γιώργου Κατηφόρη.

Στο 24΄ και στο 28΄ ο Κολοβός με δυο προσωπικά γκολ ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 4-0 κάνωντας χατ-τρικ.

Στο 46΄ο Πρίνα με σουτ μείωσε σε  4-1 για τον ΑΟ Παλαίρου.

Διαιτητής: Κωνσταντίνου

Βοηθοί : Σίσκας-Παππάς

Πανλευκάδιος (Γιώργος Κατηφόρης): Λιάσκος (46′ Βλάχος), Κοκόλης Χ., Κολάγκι, Τσιάβος, Φλούδας (46′ Θεοχάρης), Κοκόλης, Κολοβός, Καρελής (71′ Παπαδόπουλος), Ορφανός (63′ Θειακός), Κούτσικος.

ΑΟ Παλαίρου (Βασίλης Στάχτιαρης): Κυριακίδης Σ., Κυριακίδης Β. (82′ Τσέλιος), Ζέρβας, Στριφτάρης Ε., Μπουρδούβαλης(55′  Χρήστου), Στριφτάρης Σ., Καραμπέτσος (61′ Κατσαμπίρης), Τσακάλης, Πρίνα, Χασακής, Καρλέσης (73′ Γκούτσε)