Α΄ ΕΠΣ Π-Λ: Με ανατροπή ο Πανλευκάδιος την ΑΕΝ Σαμψούντας

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ η ομάδα του Πανλευκάδιου ισοφάρισε γρήγορα και με γκολ στο δεύτερο ημίχρονο πήρε τη νίκη και τους τρεις βαθμούς απέναντι στην ΑΕΝ Σαμψούντας.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 10’ με τον Hyria αλλά οι γηπεδούχοι έφτασαν στο 18’ στην ισοφάριση με τον Τουργέλη για το 1-1 του ημιχρόνου. Στο 54’ ο Κοκόλης έδωσε τη νίκη στην ομάδα του για το τελικό 2-1.

Διαιτητής: ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α.

Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΠΑΠΠΑΣ Φ.

Πανλευκάδιος(Κατηφόρης):ΛΙΑΣΚΟΣ, ΚΟΚΟΛΗΣ, ΤΣΙΑΒΟΣ, ΚΟΛΟΒΟΣ, ΚΟΚΟΛΗΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ(ΑΡΓΥΡΟΣ), ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ, ΚΑΡΕΛΗΣ(ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ), ΓΑΖΗΣ(ΘΕΙΑΚΟΣ), ΤΟΥΡΓΕΛΗΣ, ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ(ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ).

ΑΕΝ Σαμψούντας(Μπρούβας): ΚΙΟΣΓΙΑ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΚΑΡΑΚΗΣ, ΠΙΝΤΕΡΗΣ(ΟΡΦΑΝΟΣ), ΜΙΝΟΣ, ΜΠΑΛΑΚΕΡΑΣ, ΜΠΡΟΥΒΑΣ, HYRIA(ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ), ΜΟΥΤΣΑΙ, ΜΑΝΕ.