Γ΄ Εθνική| Κύπελλο: Ο Πάνος στο Τηλυκράτης – ΑΟ Σελλάνων

Δείτε ποιοι σφυρίζουν τους αγώνες της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας και τις ώρες που έχουν προγραμματιστεί οι αναμετρήσεις.

Κύπελλο Ελλάδας – 1η φάση
Κυριακή 26/8 – 17:00

 

Απόλλων Παραλιμνίου-Θράκη Φερών
Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Βοηθοί: Χρυσαϊδης, Σκούτας (Χαλκιδικής)

ΑΟ Ξάνθης-Άρης Αβάτου

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης), Βοηθοί: Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Ερμής Αμυνταίου-ΑΕ Καλαμπακίου

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Βοηθοί: Βογδόπουλος, Εμμανουήλ (Κοζάνης)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΟ Καρδίας

Διαιτητής: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Βοηθοί: Παστιάδης, Οικονομίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Πλαγιάς-Ηρακλής Πολύκαρπης

Διαιτητής: Μαρόπουλος (Μακεδονίας), Βοηθοί: Κουφός, Ανδρέου (Μακεδονίας)

Καβάλα-ΑΣ Γιαννιτσά

Διαιτητής: Στόλης (Σερρών), Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Ραβίκαλης (Δράμας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Μεσολογγίου

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας), Βοηθοί: Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)

Μακεδονικός Φούφας-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Βοηθοί: Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Σελλάνων

Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου), Βοηθοί: Αντωνίου, Τσαντάς (Ηπείρου)

Αστέρας Ιτέας-Θεσπρωτός

Διαιτητής: Λαθύρης (Φθιώτιδας), Βοηθοί: Δόσκορης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Παλληξουριακός-ΑΕ Ξηροβουνίου (15:30)

Διαιτητής: Τζαγκαράκης (Αχαϊας), Βοηθοί: Ανδριανός, Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)

Διαγόρας Βραχνέικων-Αιολικός (Κυριακή 2/9-16:30)

Διαιτητής: Ρούσσος (Κορινθίας), Βοηθοί: Αντωνόπουλος, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)

Ερμιονίδα-Δάφνη Δαφνώνα
 (16:30)
Διαιτητής: Λιάρος (Λακωνίας), Βοηθοί: Καφετζόπουλος, Ροζάκης (Λακωνίας)

Θύελλα Καμαρίου-Κηφισιά (14:30)

Διαιτητής: Φίτσας (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Καντανολέων, Παύλος (Δυτ. Αττικής)

Κόρινθος 2006-Καλαμάτα

Διαιτητής: Στάμος (Αθηνών), Βοηθοί: Σταυρόγλου, Μ. Στάμος (Αθηνών)

Κιθαιρών Καπαρελίου-Πανσαμιακός (Κυριακή 2/9-17:00)

Διαιτητής: Πόγκας (Εύβοιας), Βοηθοί: Δάλλας, Κελεπούρης (Εύβοιας)

Αντίμαχος-Θύελλα Ραφήνας (18:00)

Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας), Βοηθοί: Τσολακίδης, Μητράκος (Αθηνών)

Ηρακλής Ελευσίνας-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά), Βοηθοί: Κοτζαμανίδης, Γαρούφος (Πειραιά)

Εθνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας

Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών), Βοηθοί: Βιτσεντζάτος, Γκούβας (Ανατ. Αττικής)

Χαλκίδα-Επισκοπή
 (16:00)
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας), Βοηθοί: Σοφός, Παπαδημητρόπολος (Βοιωτίας)

Related News

Comments are closed