Κύπελλο Γ΄ Εθνικής: Ο Γιούργας στο Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές για την 1η, νοκ-άουτ, αγωνιστική του 3ου Ομίλου για το κύπελλο Ερασιτεχνών Ελλάδος που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 11 Απριλίου 2018.

Ο Τηλυκράτης υποδέχεται τον Νέο Αμφίλοχο στο δημοτικό στάδιο Λευκάδας (16:00), όπου διαιτητής ορίστηκε ο Κώστας Γιούργας της ΕΠΣ Κέρκυρας, με βοηθούς τους Θεοχάρη Σκορδίλη από την ίδια Ένωση και τον Γιώργο Παπαλαζάρου της ΕΠΣ Θεσπρωτίας.

Σε περίπτωση ισοπαλίας στα πρώτα 90 λεπτά, θα ακολουθήσει η διαδικασία της παράτασης και πέναλτυ αν και στα 120 λεπτά δεν έχουμε νικητή.