Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Δείτε το πρόγραμμα του Τηλυκράτη και του Πανλευκάδιου αλλά και γενικά του 3ου ομίλου, ύστερα από την κλήρωση που έγινε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΟ.

1η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραποτάμου
Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου
Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου
Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος
Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

2η αγωνιστική
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός
Ρεπό: Καστοριά

3η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου
Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

4η αγωνιστική
Καστοριά – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης
Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος
Ρεπό: Θεσπρωτός

5η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Κρανούλας – Καστοριά
ΑΕ Λευκίμμης – Πανλευκάδιος
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τηλυκράτης – Αστέρας Παραποτάμου
Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

6η αγωνιστική
Δόξα Κρανούλας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης
Καστοριά – Θεσπρωτός
Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας Παραποτάμου – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

7η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

8η αγωνιστική
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου
Ρεπό: Πανλευκάδιος

9η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης
Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η αγωνιστική
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου
Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου
Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας
Καστοριά – Πανλευκάδιος
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

11η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου
Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος
Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας
Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά
Ρεπό: Τηλυκράτης

12η αγωνιστική
Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου
Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος
ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά
Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

13η αγωνιστική
Αστέρας Παραποτάμου – Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου
Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά – Τηλυκράτης
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης – Δόξα Κρανούλας
Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων

the ball.gr

Related News

Comments are closed