Τηλυκράτης: Ισοπαλία με Πανελευσινιακό, με 1-1.

Χωρίς νικητή έληξε το παιχνίδι του Τηλυκράτη Λευκάδας με τον Πανελευσινιακό, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 1-1.

Από ένα ημίχρονο είχαν οι δύο ομάδες, στα οποία πέτυχαν και τα γκολ τους. Οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι στα πρώτα 45 λεπτά, με τους γηπεδούχους να ισορροπούν στην επανάληψη, όπου έφεραν το παιχνίδι στα ίσια και είχαν ευκαιρίες να κάνουν και την ανατροπή.

Στο 40΄ ο Μακρυγιάννης με πλασέ έκανε το 0-1 για τους φιλοξενούμενους που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο 76΄ ο Τόσκα με πέναλτι που κέρδισε ο Κατσής διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Διαιτητής: Σαφαρίκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Μπάκας – Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας)

Τηλυκράτης Λευκάδας (Ανδρέας Παντζιαράς): Παρδαλός, Παπανίκου, Μπεκατώρος, Τακίδης, Γιαννιώτης, Τόσκα, Νιφορόπουλος (89΄ Περιστέρης), Σκιαδάς (53΄ Κόκα), Γκουντρουμπής, Οκάν (65΄ Κατσής), Ζδράβος.

Πανελευσινιακός (Ανδρέας Σκέντζος): Γκλώτσος, Αρναούτογλου, Κοτσώνης, Κρητικός (90΄ Μάρης), Λάμπρου, Μακρυγιάννης (67΄ Κακοσίμος), Μουστάκης, Μπούσης, Συριόπουλος, Τεγούσης, Miscu (77΄ Γεμιστός).