Α΄ΕΠΣ Π-Λ: Το πρόγραμμα της σεζόν 2015-2016

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο στα γραφεία της Ένωσης στην Πρέβεζα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, για την σεζόν 2015-2016.

Πρόγραμμα 1ης αγωνιστικής

Απόλλων Νότιας Λευκάδας-ΑΕ Πρέβεζας
Αμβρακικός Βόνιτσας-ΑΟ Παλαίρου
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θύελλα Σινώπης
ΑΕΚ Αρχαγγέλου-ΠΕΑΣ Κατούνας
ΑΟ Καρυάς-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Θρίαμβος Λούρου-Πανλευκάδιος
ΑΟ Πλαγιάς-Δόξα Ωρωπού
ΠΣ Πρέβεζα-Απόλλων Πάργας

Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής

Αμβρακικός Βόνιτσας-Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΑΕ Πρέβεζας-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Παλαίρου-ΑΕΚ Αρχαγγέλου
Θύελλα Σινώπης-ΑΟ Καρυάς
ΠΕΑΣ Κατούνας-Θρίαμβος Λούρου
Κεραυνός Θεσπρωτικού-ΑΟ Πλαγιάς
Πανλευκάδιος-Απόλλων Πάργας
Δόξα Ωρωπού-ΠΣ Πρέβεζα

Πρόγραμμα 3ης αγωνιστικής

Απόλλων Νότιας Λευκάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕΚ Αρχαγγέλου-Αμβρακικός Βόνιτσας
ΑΟ Καρυάς-ΑΕ Πρέβεζας
Θρίαμβος Λούρου-ΑΟ Παλαίρου
ΑΟ Πλαγιάς-Θύελλα Σινώπης
Απόλλων Πάργας-ΠΕΑΣ Κατούνας
ΠΣ Πρέβεζα-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Πανλευκάδιος-Δόξα Ωρωπού

Πρόγραμμα 4ης αγωνιστικής

ΑΕΚ Αρχαγγέλου-Απόλλων Νότιας Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Καρυάς
Αμβρακικός Βόνιτσας-Θρίαμβος Λούρου
ΑΕ Πρέβεζας-ΑΟ Πλαγιάς
ΑΟ Παλαίρου-Απόλλων Πάργας
Θύελλα Σινώπης-ΠΣ Πρέβεζα
ΠΕΑΣ Κατούνας-Δόξα Ωρωπού
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Πανλευκάδιος

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής

Απόλλων Νότιας Λευκάδας-ΑΟ Καρυάς
Θρίαμβος Λούρου-ΑΕΚ Αρχαγγέλου
ΑΟ Πλαγιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας
Απόλλων Πάργας-Αμβρακικός Βόνιτσας
ΠΣ Πρέβεζα-ΑΕ Πρέβεζας
Δόξα Ωρωπού-ΑΟ Παλαίρου
Πανλευκάδιος-Θύελλα Σινώπης
ΠΕΑΣ Κατούνας- Κεραυνός Θεσπρωτικού

Πρόγραμμα 6ης αγωνιστικής

Θρίαμβος Λούρου- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΑΟ Καρυάς- ΑΟ Πλαγιάς
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης Λευκάδας- ΠΣ Πρέβεζας
Αμβρακικός Βόνιτσας- Δόξα Ωρωπού
ΑΕ Πρέβεζας- Πανλευκάδιος
ΑΟ Παλαίρου- Κεραυνός Θεσπρωτικού
Θύελλα Σινώπης- ΠΕΑΣ Κατούνας

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΑΟ Πλαγιάς
Απόλλων Πάργας- Θρίαμβος Λούρου
ΠΣ Πρέβεζα- ΑΟ Καρυάς
Δόξα Ωρωπού- ΑΕΚ Αρχαγγέλου
Πανλευκάδιος- Τηλυκράτης Λευκάδας
Κεραυνός Θεσπρωτικού- Αμβρακικός Βόνιτσας
ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΕ Πρέβεζας
ΑΟ Παλαίρου- Θύελλα Σινώπης

Πρόγραμμα 8ης αγωνιστικής

Απόλλων Πάργας- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΑΟ Πλαγιάς- ΠΣ Πρέβεζα
Θρίαμβος Λούρου- Δόξα Ωρωπού
ΑΟ Καρυάς- Πανλευκάδιος
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Κεραυνός Θεσπρωτικού
Τηλυκράτης Λευκάδας- ΠΕΑΣ Κατούνας
Αμβρακικός Βόνιτσας- Θύελλα Σινώπης
ΑΕ Πρέβεζας- ΑΟ Παλαίρου

Πρόγραμμα 9ης αγωνιστικής

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΠΣ Πρέβεζα
Δόξα Ωρωπού- Απόλλων Πάργας
Πανλευκάδιος- ΑΟ Πλαγιάς
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Θρίαμβος Λούρου
ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΟ Καρυάς
Θύελλα Σινώπης- ΑΕΚ Αρχαγγέλου
ΑΟ Παλαίρου- Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Πρέβεζας- Αμβρακικός Βόνιτσας

Πρόγραμμα 10ης αγωνιστικής

Δόξα Ωρωπού- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΠΣ Πρέβεζα- Πανλευκάδιος
Απόλλων Πάργας- Κεραυνός Θεσπρωτικού
ΑΟ Πλαγιάς- ΠΕΑΣ Κατούνας
Θρίαμβος Λούρου- Θύελλα Σινώπης
ΑΟ Καρυάς- ΑΟ Παλαίρου
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- ΑΕ Πρέβεζας
Τηλυκράτης Λευκάδας- Αμβρακικός Βόνιτσας

Πρόγραμμα 11ης αγωνιστικής

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- Πανλευκάδιος
Κεραυνός Θεσπρωτικού- Δόξα Ωρωπού
ΠΕΑΣ Κατούνας- ΠΣ Πρέβεζα
Θύελλα Σινώπης- Απόλλων Πάργας
ΑΟ Παλαίρου- ΑΟ Πλαγιάς
ΑΕ Πρέβεζας- Θρίαμβος Λούρου
Αμβρακικός Βόνιτσας- ΑΟ Καρυάς
Τηλυκράτης Λευκάδας- ΑΕΚ Αρχαγγέλου

Πρόγραμμα 12ης αγωνιστικής

Κεραυνός Θεσπρωτικού- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
Πανλευκάδιος- ΠΕΑΣ Κατούνας
Δόξα Ωρωπού- Θύελλα Σινώπης
ΠΣ Πρέβεζα- ΑΟ Παλαίρου
Απόλλων Πάργας- ΑΕ Πρέβεζας
ΑΟ Πλαγιάς- Αμβρακικός Βόνιτσας
Θρίαμβος Λούρου- Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Καρυάς- ΑΕΚ Αρχαγγέλου

Πρόγραμμα 13ης αγωνιστικής

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΠΕΑΣ Κατούνας
Θύελλα Σινώπης- Κεραυνός Θεσπρωτικού
ΑΟ Παλαίρου- Πανλευκάδιος
ΑΕ Πρέβεζας- Δόξα Ωρωπού
Αμβρακικός Βόνιτσας- ΠΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης Λευκάδας- Απόλλων Πάργας
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- ΑΟ Πλαγιάς
ΑΟ Καρυάς- Θρίαμβος Λούρου

Πρόγραμμα 14ης αγωνιστικής

Θύελλα Σινώπης- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΟ Παλαίρου
Κεραυνός Θεσπρωτικού- ΑΕ Πρέβεζας
Πανλευκάδιος- Αμβρακικός Βόνιτσας
Δόξα Ωρωπού- Τηλυκράτης Λευκάδας
ΠΣ Πρέβεζα- ΑΕΚ Αρχαγγέλου
Απόλλων Πάργας- ΑΟ Καρυάς
ΑΟ Πλαγιάς- Θρίαμβος Λούρου

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής

Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΑΟ Παλαίρου
ΑΕ Πρέβεζας- Θύελλα Σινώπης
Αμβρακικός Βόνιτσας- ΠΕΑΣ Κατούνας
Τηλυκράτης Λευκάδας- Κεραυνός Θεσπρωτικού
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Πανλευκάδιος
ΑΟ Καρυάς- Δόξα Ωρωπού
Θρίαμβος Λούρου- ΠΣ Πρέβεζα
ΑΟ Πλαγιάς- Απόλλων Πάργας

Related News

Comments are closed